Úrazy při basketbalu

Basketbal, neboli česky košíková, je velmi populární sport po celém světě. Také v České republice si našel řadu nadšených hráčů a fanoušků. Není se čemu divit, basketbal je sport plný adrenalinu. Často je k vidění také jistá agresivita hráčů, která má za následek různá zranění spoluhráčů. Každé zranění je velmi nepříjemné a bolest je na obtíž. Přinášíme vám nejsnazší cesty, jak se bolesti zbavit. První varianta je zafixovat například zraněnou nohu pomocí tejpovací pásky

Jestliže bolest přetrvává, vyzkoušejte chladivé gely. Nejlepší na trhu je chladivý gel Biofreeze, který má velmi prokazatelně velmi dobré účinky také u pacientů s artrózou či artritidou. Velmi účinně tak pomáhá odstraňovat bolest v oblasti kloubů, svalů či páteře. Chladivý gel Biofreeze stejně jako další chladivé gely funguje na principu kryoterapie (léčbě chladem). Signály bolesti jsou tak chladem zmraženy a nedostanou se do mozku, kde bychom je vnímali jako bolest.

Navštivte Svět zdraví a začněte hubnout.

Další variantou jsou různé ortézy a bandáže. Bandáže by měl mít ve své výbavě snad každý sportovec, neboť jsou dobrým pomocníkem při každodenních úrazech, jako vyvrtnutí kotníku, apod. Bandáže jsou na rozdíl od ortéz vyráběny z elastických materiálů, které jsou ale dostatečně pevné a tak bez problémů zafixují postiženou oblast. Bandáže jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů a mají tak dlouhou životnost.

Tags: , ,

Comments are closed.